auxilia
auxilia
  úvod informace služby galerie různé kontakt
 

K spánku se ukládám jak poutník znavený, skončila nejtěžší ze všech mých cest - klíč k branám života někde je ztracený, možná se přetavil do záře hvězd.

Vážení pozůstalí,

každé loučení je těžké, bolestné a stresující. Je zahaleno závojem smutku, kdy v tichém pohnutí mysli se loučíme se svým milovaným člověkem. Všechna slova jsou příliš slabá na to, aby dovedla zmírnit Váš zármutek. Nechť je Vám alespoň částečnou útěchou zachovat si obraz svého drahého ve svých myslích i srdcích takového jakého jste ho znali a jeho památka zůstala jako pomník trvalejšího kovu a kamene.

Právě v těchto chvílích si dovolujeme Vám nabídnout zajištění pohřbu Vašeho drahého zesnulého a s tím spojených veškerých náležitostí.

Naše pohřební služba vznikla v roce 1991, kdy pan Jiří Havlák pohřební službu v České Lípě vydražil a zahájil svoji podnikatelskou činnost od 26. 10. 1991. V této době vznikla jako první pohřební služba v regionu. Svoje místo na trhu si získala díky svému citlivému přístupu, kvalitě a rozsahu nabídky poskytovaných služeb. Jsme členy sdružení pohřebnictví.